O NAS

Projekt jazdasubaru.pl powstał z inicjatywy pasjonatów moto-sportu. Nasza aktywność od początku koncentrowała się wokół marki Subaru. Na tych właśnie samochodach budowaliśmy nasze umiejętności. Naturalnym rozwinięciem pasji było sformułowanie koncepcji jazdasubaru.pl. W ramach tego przedsięwzięcia skoncentrowaliśmy się na stworzeniu oferty dla osób, które pragną zasiąść za kierownicą kultowych pojazdów sportowych oraz przeżyć emocje związane z szaleńczymi przejazdami.

W naszych działaniach wyznajemy niepodważalne wartości, które prowadzą nas przez codzienne wyzwania.

Zespół

Ludzie to nasze największe osiągnięcie. Wokół projektu jazdasubaru.pl udało się nam zgromadzić osoby o wyrazistych charakterach i nieprzeciętnych osobowościach. Poprzez ich zaangażowanie osiągamy wspaniałe rezultaty. Podczas Eventów cały zespół pozostaje do Waszej dyspozycji i dokłada wszelkich starań aby Twoja przygoda z nami była dla Ciebie wyjątkowa i w pełni satysfakcjonująca.

Emocje

Radość i ekstremalne emocje zawsze towarzyszą naszym klientom. Dajemy Wam możliwość naprawdę szybkiej i agresywnej jazdy. U nas masz szansę poznać granicę swoich umiejętności.

Pasja

W naszych działaniach jesteśmy zawsze napędzani miłością do motoryzacji. Pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

Rozwój

Zawsze wyznaczamy ambitne cele dążąc do zagwarantowania naszym klientom pełnej satysfakcji Obserwując rynek i Wasze oczekiwania wprowadzamy nieustannie nowe produkty.

Tradycja i innowacja

Uwielbiając klasyczne rozwiązania jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi osiągnięciami. Kolejne modele Subaru pozostające w naszej ofercie to podróż poprzez ewolucję myśli technologicznej inżynierów marki.

Subaru

Jesteśmy świadomi, że pracujemy na rzecz legendy marki Subaru. Dążymy do tego aby była ona ciągle żywa i inspirowała ogromne emocje u wszystkich.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przedstawić szeroką ofertę w ramach której, każdy z Was może wybrać opcję dogodną dla siebie. Jesteśmy elastyczni, jesteśmy dla Was, tak więc możemy przygotować propozycje pod Wasze indywidualne potrzeby.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół jazdasubaru.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

ROZUMIEM